Podmínky užívání

srp, 23 2023

Úvodní ustanovení

Vítejte na webových stránkách Gynekologie a Těhotenství PT. Naše stránky poskytují informace a služby v oblasti gynekologie, těhotenství a péče o novorozence. Tento dokument slouží jako právní dohoda mezi návštěvníkem a provozovatelem webové stránky Gynekologie a Těhotenství PT. Vstupem na naše stránky a jejich používáním souhlasíte se všemi podmínkami užívání, které jsou zde stanoveny. Podmínky mohou být kdykoliv změněny a aktualizace vstupuje v platnost okamžitě po jejím zveřejnění na webu. Doporučujeme vám tyto podmínky pravidelně přezkoumávat.

Práva duševního vlastnictví

Obsah webových stránek Gynekologie a Těhotenství PT je chráněn autorským právem a zákony o ochraně duševního vlastnictví. K veškerým textům, obrázkům, grafům, zvukovým záznamům a dalším prvkům na těchto stránkách držíme autorská práva nebo jiná práva duševního vlastnictví. Je zakázáno jakékoli použití obsahu, jako je kopírování, šíření, modifikace nebo vytváření odvozených děl bez předchozího písemného svolení vlastníka autorských práv.

Ochrana osobních údajů

Zavazujeme se chránit osobní údaje našich návštěvníků v souladu s platnými předpisy o ochraně osobních údajů. Veškeré informace získané při návštěvě našich stránek budou zpracovány s nejvyšší možnou péčí a použity výhradně pro interní účely. Osobní údaje nebudou sdíleny s třetími stranami bez výslovného souhlasu uživatelů.

Omezení odpovědnosti

Přestože se snažíme o poskytování aktuálních a přesných informací, nemůžeme plně garantovat jejich úplnost ani přesnost. Webové stránky Gynekologie a Těhotenství PT nejsou odpovědné za jakékoliv škody vzniklé v důsledku použití nebo neschopnosti použití informací poskytovaných na našich stránkách, ani za škody vzniklé jako výsledek závislosti na obsahu těchto stránek.

Kontaktní informace a vlastník webové stránky

V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek ohledně podmínek užívání, prosím kontaktujte vlastníka webové stránky na emailové adrese [email protected]. Vlastník webu, pan Jaroslav Novák, má sídlo na adrese Klatovská třída 130, 301 00 Plzeň, Česká republika.