Co nedělat po transferu?

Co nedělat po transferu? pro, 9 2023

Příprava na transfer

Dostatečné přípravky na den, kdy přijde transfer, mohou hrát klíčovou roli ve vašem úspěchu. Je to ten den, kdy jsou všechny věci konečně na svém místě a připraveny k tomu, aby se všechno pohnulo vpřed. Ale co když jste udělali vše, co jste mohli, a přesto se vám nedaří? Co když jste udělali něco, co byste neměli? Co když jste se dopustili chyb, které by mohly ovlivnit výsledky? Na tyto otázky se budeme v tomto článku pokusit odpovědět.

Dojíždění z místa na místo

První věc, kterou si musíte uvědomit, je, že je důležité, aby se po transferu co nejméně pohybovali. Myslím tím, že byste neměli přemýšlet o tom, že musíte skákat z auta do auta a jezdit z jednoho místa na druhé. To může být pro vaše tělo velmi stresující, a někdy dokonce může vést k tomu, že se transfer nezdaří. Raději strávte nějaký čas ve své domácnosti a užijte si trochu klidu.

Ignorování pokynů lékaře

Druhá nejčastější chyba, kterou lidé dělají po transferu, je ignorování pokynů svého lékaře. Toto je velmi nebezpečné. Váš lékař vám dává pokyny z určitého důvodu. Například, můj lékař mi řekl, že bych měl zůstat v posteli po dobu nejméně tří dnů po transferu. Jitka, má žena, se starala o mě a naše děti, Emu a Ludvíka, a ujistila se, že se můžu zcela věnovat odpočinku.

Příliš mnoho stresu

Třetí chybou je příliš mnoho stresu. Stres může mít negativní dopad na vaše tělo a může také ovlivnit výsledky transferu. Je důležité si vzít čas na relaxaci a přemýšlet o věcech, které vás dělají šťastné. Pro mě to bylo sledování filmů a hraní her se svými dětmi. Ačkoli by to mohlo být pro někoho jiného něco jiného, najděte to, co vás dělá šťastné a dělejte to!

Nedostatečný odpočinek

Čtvrtou chybou je nedostatek odpočinku. To může být jedna z nejtěžších věcí, které budete muset zvládnout, protože vaše tělo potřebuje čas na to, aby se z regenerovalo. Musíte se vyspat a nenechat se rušit vnějšími faktory, které by mohly vést k tomu, že se budete budit v noci. To znamená, že budete muset zvládnout své domácí práce, práci a sociální život tak, abyste měli dostatek času na odpočinek a zotavení.

Přejídání se nebo podvýživa

Pátou chybou je přejídání nebo podvýživa. Po transferu je velmi důležité, aby vaše tělo dostávalo dostatek živin. To znamená, že byste měli jíst zdravé jídlo a vyhnout se jídlu, které vám neprospívá. Zároveň byste se měli vyhnout přejídání. Příliš mnoho jídla může způsobit, že se budete cítit nepohodlně a může to také vést k většímu stresu a úzkosti.

Nedostatek pohybu

Šestou chybou je nedostatek pohybu. Je důležité, abyste po transferu pravidelně cvičili, aby se vaše tělo mohlo zotavit. To však neznamená, že byste měli jít do posilovny a cvičit intenzivně. Místo toho se pokuste dělat lehké cvičení, jako je chůze, jóga nebo plavání. To vám pomůže udržet tělo v kondici a zároveň se zbavit stresu.

Nedostatek vody

Sedmou chybou je nedostatek vody. Je velmi důležité, aby vaše tělo bylo hydratované, zejména po takovém zákroku, jako je transfer. Dehydratace může vést k různým problémům, jako je únavovost, bolesti hlavy a nevolnost. Proto se ujistěte, že pijete dostatek vody. Doporučuji pít alespoň osm sklenic vody denně.

Zanedbávání těla

Osma chybou je zanedbání těla. Vaše tělo potřebuje po transferu dostatek péče. To znamená, že byste měli pravidelně navštěvovat svého lékaře a dodržovat všechny jeho pokyny. Také byste měli sledovat jakékoli neobvyklé příznaky nebo změny ve vašem těle a oznámit je svému lékaři. Tímto způsobem budete moci předcházet jakýmkoli komplikacím a ujistit se, že je vše v pořádku.

Nedostatečná komunikace

Poslední, ale stejně důležitou chybou je nedostatečná komunikace. Je důležité, abyste se svým lékařem, partnerem, rodinou a přáteli otevřeně bavili o tom, jak se cítíte. Může to být někdy těžké, ale je to nezbytné. Komunikace vám pomůže vyhnout se stresu a úzkosti a umožní vám se lépe vypořádat s celou situací. Takže, pokud se cítíte nervózní nebo se obáváte, nebojte se o tom mluvit s ostatními.

Tak a to je všechno přátele! Doufám, že vám tyto tipy a rady pomohou vyhnout se chybám, které se často dělají po transferu. Mějte na paměti, že každý je jedinečný a každý reaguje na tyto situace jinak. Takže nebuďte příliš tvrdí na sebe a pamatujte na to, že jste udělali vše, co jste mohli. A nezapomeňte si užívat procesu!